X-Line

Xline1

Dane techniczne: 
Elementy pracujące.

Wyskość: 10-85 mm

Szerokość: 20-200 mm

Długość: 200-2200 mm 
Wymiary można dostosować do potrzeb

Pobierz katalog

Rilesa X-Line jest nową pilarko-frezarko-wiertarką, której głównymi zaletami jest jej łatwość dostosowania do zmiennych potrzeb i krótki czas zmiany zadań. Cała operacja prowadzona na tej maszynie odbywa się podczas jednego ciągu roboczego przy dwóch sposobach przemieszczania elementów poddanych obróbce. Elementy przesuwane są najpierw pod kątem 45° w kierunku poziomym, a następnie zostają one przykrojone do wymaganej długości i dokonuje się odwiertów we wszystkich płaszczyznach. 

Po wykonaniu tych funkcji, elementy zostają poddane trzeciej obróbce, gdzie poprzez CNC możliwe jest frezowanie końcówek, wiercenie, szlifowanie i/lub osadzanie kołków.

Funkcje:

  • Przykrajanie długości
  • Wiercenie we wszystkich fazach, frezowanie, szlifowanie, osadzenie kołków
  • Materiał: drewno lite, MDF, płyty wiórowe i sklejki.

W serii X-Line elementy poddane obróbce przesuwane są w pozycji podłużnej pod kątem 45 °. 
Wyzerowanie grup wiercących następuje przy pomocy zintegrowanego cyfrowego systemu mierniczego i  ekranów umieszczonych w każdym module. Ten podwójny moduł wyjściowy jest ostatnim modułem gdzie możliwe jest wiercenie otworów na końcówkach, komputerowo sterowane (CNC) frezowanie i/lub klejenie i osadzanie kołków. Podczas każdej czynności dostarczane są poszczególne elementy do obróbki. Na koniec odbywa się podwójne frezowanie elementu.     

X-Line jest wyposażona w zaawansowany, wielofunkcyjny system kontrolny. Wyzerowanie maszyny jest łatwe a wszelkie potrzebne informacje o elementach poddawanych obróbce dostępne są na monitorze.

W celu uzyskania więcej informacji o serii VLGD 2224 prosimy o skontaktowanie się z nami.

Więcej zdjęć: