Win-profi

WinprofiFRONT

Dane techniczne:
Maszyna Rilesa Win-profi jest skonstruowana na podstawie specyfikacji podanych przez klienta.

Pobierz katalog

Win-profi: Zautomatyzowana produkcja elementów okiennych. Wszystko w czasie jednego ciągu roboczego.

Od lat Rilesa konstruuje i produkuje maszyny dla przemysłu okienniczego. Nasz najnowszy model z zaawansowanej serii Win-profi zwiększa nasz asortyment o maszynę jeszcze bardziej przystępną i o zwiększonej wydajności.

Maszyny Win-profi można wyposażyć w szereg dowolnych modułów, które umożliwiają obróbkę wszystkich elelemtów w jednym ciągu roboczym. Przedstawiona tu linia ukazuje 2 czworokątne dłuta, 1 jednostkę do frezowania długich otworów na zawiasy, 3 głowice wiercące i 1 wiertło boczne.

Elementy wprowadzane są pojedynczo do procesu produkcyjnego taśmociągiem, następnie przesuwane są w kierunku poziomym. Profile wprowadzane do procesu obróbki są  przechwytywane przez samodzielnie sterowalny system pozycyjny, który utrzymuje pojedynczy element przed jednostkami pracującymi. Linia Win-profi jest wysoce efektywna a jednocześnie niesłychanie precyzyjna w wykonywaniu zaprogramowanych czynności.

Linia Win-profi jest kierowana przez dane zgromadzone w systemie sterowniczym.

Win-profi posiada dwie możliwości kontrolne:

  1. Maszyna jest zaprogramowana i sterowana przez monitor. Operator może zapisać wszelkie informacje dotyczące rodzajów używanych materiałów, oraz pozycji frezowania i wiercenia w poszczególnych fazach. W czasie produkcji operator może wybrać z listy rodzaj pracy i wprowadzić poszczególne elementy, które następnie bedą poddane obróbce według zaprogramowanych danych.
  2. Linia Win-profi może być podłączona do systemu zamówienia. Plik danych można przesłać do linii w wyniku czego poszczególne elementy zostaną poddane obróbce według zaprogramowanych danych.

Funkcje:

Win-profi jest skontruowana i zbudowana na podstawie specyfikacji podanych przez klienta.

Win-profi można umiejscowić przy frezarce. Elementy do obróbki można wprowadzać przy pomocy taśmy transportowej przy zachowaniu odpowiednich prędkości. Podczas obróbki długość elementów jest kontrolowana a system pilnuje wszystkich operacji wykonywanych na poszczególnych elelemntach.

W celu uzyskania więcej informacji o serii VLGD 2224 prosimy o skontaktowanie się z nami.

Więcej zdjęć: