Pro-Line

Pro LineFRONT

Dane techniczne: 
Wiertarka Rilesa Pro-Line

Elementy pracujące.
Wyskość: 10-80 mm

Szerokość: 20-300 mm

Długość: 250-2200 mm

Pobierz katalog

Wiertarka Pro-Line do wiercenia otworów pod kołki jest nowym typem maszyny skonstruowanej do obróbki delikatnych materiałów jak na przykład MDF i elementów pokrytych folią. Pro-Line można zamówić ze skrętnymi grupami wierteł, które można ustawić w dwóch kierunkach pod kątem 45°. CNC przy obu końcach z pełną interpolacją. Toll shift jest jedną z nowości Pro-Line. 

Funkcje:

  • Wiercenie z 6 stron
  • Możliwość wiercenia pod kątem 45°
  • Frezowanie długich otworów
  • CNC frezowanie i wiercenie
  • Materiał: drewno lite, MDF, płyty wiórowe i sklejki.
  • Elementy do obróbki: elementy krótkie i długie, boki łóżek, boki i przody szuflad, elementy stelażowe, itd

Wiertarka do otworów pod kołki Pro-Line jest wyposażona w zaawansowany system kontrolny. Wyzerowanie maszyny jest proste a wszelkie potrzebne informacje o elementach poddanych obróbce są dostępne na monitorze. Resetowanie odbywa się w sposób prosty i nieskomplikowany. Jednostki dociskowe  i szczupła konstrukcja umożliwiają wiercenie w niemal wszystkich rodzajach materiałów podczas jednego procesu pracy.

Konstrukcja wiertarki do otworów pod kołki Pro-Line umożliwia pracę z wieloma różnorodnymi elementami.
Podstawowa wersja wiertarki posiada specjalną konstrukcję do podsuwania i wysuwania obrabianych elementów umiejscowionych w jednym ciągu bez pozostawiania na nich rys czy innych uszkodzeń powierzchni. Wyzerowanie grup wiercących odbywa się w sposób nieskomplikowany pezy pomocy magnetycznego systemu pozycjonującego. Maszyny podłączone do Pro-Line dostarczają elementy do obróbki na transportowniku i wprowadzają je do wiertarki.

Pro-Line w wersji zautomatyzowanej 
Pro-Line można również zakupić w wersji pełnoautomatycznej, gdzie dostarczanie i odbieranie elementów do obróbki odbywa się przy pomocy robota. Szereg elemnetów zostaje umieszczonych na transportowniku, który automatycznie oddziela elementy do odwiertów. Po dokonaniu odwiertów w poszczególnym elemencie zostaje on przesunięty na dolną taśmę transportową aż do wyczerpania wszystkich elementów do obróbki. Następnie robot ponownie zbiera wszystkie elementy i przenosi je na paletę. W ten sposób robot zawsze ma wystarczającą ilość czasu do wykonania całej pracy.

W celu uzyskania więcej informacji o serii Pro-Line prosimy o skontaktowanie się z nami.

Additional videos:

 

 

 

Więcej zdjęć: