Nasz profil

Od ponad 25-u lat Rilesa projektuje, produkuje i instaluje maszyny do obróbki drewna dla klientów na całym świecie. Nasza fabryka znajduje się w Ribe, nastarszym mieście Danii. Stąd zarządzamy procesami projektowania i budowy naszych produktów przy pomocy najnowszych technologii i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Nasze produkty
Asortyment naszych produktów obejmuje szereg maszyn standardowych, od serii wiertarek, frezarek i pilarek X-line oraz Pro-line, aż do małych VLG 1524. Produkujemy również nasze stałe serie. Rilesa projektuje i produkuje dużą ilość maszyn, które są specjalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasz sztab inżynierski wykonuje specjalne projekty w ścisłej kooperacji z klientami od wstępnego procesu analizy systemu pracy aż do końcowego zamontowania maszyny i jej obługi serwisowej.

Oprócz asortymentu maszyn standardowych i maszyn dostosowanych do potrzeb klienta, Rilesa sprzedaje również maszyny, które wcześniej były w jej posiadaniu. Można obejrzeć aktualną listę dostępnych maszyn używanych poprzez kliknięcie tutaj.

Nasza filozofia
Rilesa produkuje maszyny o najwyższej jakości ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo, długą żywotność i łatwość w obsłudze. Zawsze dążymy do tego, aby nasze maszyny były najlepsze, dostarczane na czas i w ramach umówionego budżetu.  Jednocześnie proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne dopasowane do potrzeb klienta. Jesteśmy dumni z naszej wielkości, która pozwala na podejmowanie się dużych projektów nie tracąc przy tym z oczu indywidualnego klienta i  jego potrzeb. Zawsze też działamy szybko. Dlatego też jesteśmy "Ekspertami w produkcji maszyn do obróbki drewna".