Dlaczego wybrać Rilesa

Trwałość naszych produktów
Nasze produkty produkowane są z myślą o ich długotrwałym użytkowaniu i dlatego są one  uznawane za jedne z najbardziej wytrzymałych na świecie. Dzięki wypróbowanym technologiom i gruntownym testom przeprowadzanym przed wprowadzeniem danej maszyny do produkcji seryjnej, ponad 90% z wszystkich dotychczas wyprodukowanych maszyn jest wciąż w użytku. To  właśnie minimalizuje konieczność wstrzymywania produkcji, zmniejsza czas na serwisowanie i poprawia naszym klientom ekonomię.

Dbamy o szczegóły
Wiemy, że nawet najmniejsze szczegóły mają wpływ na płynność produkcji. Dlatego poświęcamy dużo czasu na to, aby wszelkie problemy i usterki zostały zauważone i zlikwidowane przed przystąpieniem do produkcji. Dążymy też do tego, aby nasze maszyny były łatwe w obsłudze.  Aby to osiągnąć staramy się, aby oprogramowanie zawsze działało należycie i aby nawet niewykwalifikowani pracownicy byli w stanie dokonać szybkich zmian parametrów.

Wystarczająco duża na obsługę - wystarczająco mała aby znać twoje potrzeby
Zdolności produkcyjne Rilesa pozwalają na przeprowadzanie dużych projektów, a jednocześnie jesteśmy na tyle mali, aby znać każdego naszego klienta i jego specyficzne potrzeby. Nasze produkty są naszą dumą i każda maszyna jest przez nas traktowana ze szczególną troską. Nasi pracownicy potrafią zarówno zaprojektować jak i wyprodukować maszyny do obróbki drewna. Dzięki temu możemy szybko dostosować naszą produkcję do nowych potrzeb wykorzystując najnowsze pomysły i technologie.

Obsługa servisowa
Nasze maszyny stanowią zazwyczaj ważną część linii produkcyjnej i dlatego reagujemy szybko na wszelkie pytania, problemy i ewentualne usterki. W Rilesa mamy oddany zespół serwisujący nasze produkty. Ich szczegółowa znajomość maszyn zapewnia ich bezbłędne wieloletnie funkcjonowanie.

Stabilny partner
Od 25 lat Rilesa produkuje maszyny do obróbki drewna dla klientów na całym świecie. Nasza firma jest ekonomicznie stabilna i  nastawiona na długafalowe kontakty z klientami. Wybierając naszą firmę wybierasz partnera stabilnego, z którym będziesz współpracować przez wiele lat.  

Galeria zdjęć: